cialis 20mg

Агроцентр-К

Аграрне виробниче підприємство.

Виготовлення мокросолоної шкіри вівці

sheepskin

Навіть правильно знята шкіра при лежанні може швидко зіпсуватися, якщо не вжити спеціальних заходів для її зберігання.

Свіжознята шкіра називається парною. Для шкіряника немає краще шкури, ніж парна, особливо якщо вона не забруднена кров'ю і брудом. Але рідко є можливість відразу відправити шкіру на виробництво. А при лежанні парна шкіра швидко псується: вона спочатку зсихається, морщиться,  починає зопрівати, волосся з неї злазить. У підсумку зовсім згниває. Тому необхідно оберігати шкури від псування. Один з кращих способів - засолювання шкіри. Така мокросолона шкіра вважається найдорожчею.

Україна є найбільшим виробником і експортером насіння соняшнику в світі.

Є два типи вживаємого насіння соняшнику: для олійного виробництва та кондитерської промисловості. Кожен сорт має свій власний унікальний склад з високим вмістом мононенасичених, насичених і поліненасичених жирів.

Для комерційних цілей, насіння соняшнику, як правило, класифікуються за кольором лушпиння. Якщо лушпиння суцільно чорне, насіння називаються чорні масляні насіння соняшнику. Культури можуть бути віднесені до олійних культур соняшнику. Це насіння, як правило, пресують, щоб витягти з них масло. Смугасте насіння в основному використовується для виробництва продуктів харчування, в результаті вони можуть називатися кондитерським насінням.

rabota na ferme

Клопоту з гусьми чи качками не більш, ніж з курми. Так само як і для курей, їм потрібні спеціальне приміщення, повноцінний корм, дбайливий догляд за курчатами і квочка. У виборі птиці слід керуватися, перш за все, розмірами відведеної ділянки.

Наши клієнти, партнери та друзі