cialis 20mg

Агроцентр-К

Аграрне виробниче підприємство.

rabota na ferme

Клопоту з гусьми чи качками не більш, ніж з курми. Так само як і для курей, їм потрібні спеціальне приміщення, повноцінний корм, дбайливий догляд за курчатами і квочка. У виборі птиці слід керуватися, перш за все, розмірами відведеної ділянки.

Годування гусей і качок.

В осінньо-зимовий період і гусей, і качок потрібно годувати зерном і вологою мішанки із соковитих кормів (картоплі, буряка, моркви, брукви) додаючи мінеральні речовини і вітаміни. Качки менш розбірливі в їжі, вони можуть поїдати і кухонні відходи. Гусям, крім традиційної їжі, обов'язково потрібно сіно. Якщо порівнювати гусака і качку по кількості кормів, витрачених на приріст ваги, то качки більш ненажерливі. Але якщо хочете швидше отримати м'ясо, заводите качок. Цілком угодовану качку, вагою в 2,5-3 кілограми, ви можете отримати вже через півтора місяці. Гуся забивають в середньому через 60-80 днів. Але і важить він на той час, в залежності від кормів, 4-6 кілограмів.

М'ясо або пух?

М'ясо качки жирніше. Хоча останнім часом дуже популярною стала мускусна порода, у якій дуже ніжне, нежирне м'ясо. Помилково думають, що качине м'ясо - жорстке. Якщо, перед тим як забивати качку, деякий час не пускати її cialis pas cher на водойму, м'ясо стане м'яким.

У гусака чималу перевагу має його цінний пух. За своїми властивостями - легкості і утримування тепла - цей пух поступається тільки гагачий. Щипати пух з гусей можна двічі на рік.

Але і качки чудові не тільки м'ясом. Зараз мало хто знає, наскільки смачні й поживні качині яйця. Правда, їсти їх потрібно гарячими - холоджуючись, качиний білок синіє і стає жорстким, як гума. Для тих, хто хоче завести качку: для маленького господарства найкраще підійде пекінська або мускусна порода.

Пекінська порода - одна з кращих скоростиглих порід, витривала. Дорослий селезень важить 3,5-4 кілограми, качка 3-3,5. Несучість 80-120 яєць.

Популярні серед птахівників-любителів мускусні качки накопичують трохи жиру (всього 22-26 відсотків). А дорослий селезень мускусною породи важить цілих 6 кілограмів, в той час як качка 3. Мускусні качки відкладають 80-120 яєць.

Наши клієнти, партнери та друзі